Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UVR2V220MHD1TO
UVR2V220MHD1TO
UVR2V220MHD1TO
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UVR2V220MHD1TO luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UVR2V220MHD1TO
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 350V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero UVR2V220MHD1TO Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 350V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 98733 pcs Tietolomake Miniature Type Taping SpecUVR Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 350V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Sarja UVR
Ripple Current @ Low Frequency 200mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 320mA @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet 493-12870-1 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 27 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 22µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 22µF