Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UVY2DR33MED
UVY2DR33MED
UVY2DR33MED
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UVY2DR33MED luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UVY2DR33MED
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 0.33UF 20% 200V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
2800 pcs
Product parameter
Osa numero UVY2DR33MED Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 0.33UF 20% 200V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 833459 pcs Tietolomake UVY SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Sarja UVY
Ripple Current @ Low Frequency 5mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 8mA @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.098" (2.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 0.33µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 0.33µF