Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UVZ1C100MDD
UVZ1C100MDD
UVZ1C100MDD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UVZ1C100MDD luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UVZ1C100MDD
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero UVZ1C100MDD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1315922 pcs Tietolomake Miniature Type Taping SpecUVZ Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 16V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.197" Dia (5.00mm) Sarja UVZ
Ripple Current @ Low Frequency 35mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 70mA @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet 493-1279 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.079" (2.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 10µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 10µF