Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UWD1H330MCL1GS
UWD1H330MCL1GS
UWD1H330MCL1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UWD1H330MCL1GS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UWD1H330MCL1GS
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 33UF 20% 50V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero UWD1H330MCL1GS Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 33UF 20% 50V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Sarja UWD
Ripple Current @ Low Frequency 92.5mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 185mA @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio -
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case Radial, Can - SMD
Muut nimet 493-9679-1 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 27 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 680 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.303" (7.70mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 33µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 33µF Sovellukset General Purpose