Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UWH1V101MCL1GS
UWH1V101MCL1GS
UWH1V101MCL1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UWH1V101MCL1GS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UWH1V101MCL1GS
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs1000 pcs2500 pcs
5000 pcs12500 pcs25000 pcs
Product parameter
Osa numero UWH1V101MCL1GS Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 35V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Sarja UWH
Ripple Current @ Low Frequency 80mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 120mA @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial, Can - SMD
Muut nimet 493-9774-2
UWH1V101MCL1GS-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 28 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.394" (10.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 100µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 125°C kapasitanssi 100µF