Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UWS1H101MCL1GS
UWS1H101MCL1GS
UWS1H101MCL1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UWS1H101MCL1GS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UWS1H101MCL1GS
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 50V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero UWS1H101MCL1GS Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 50V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Sarja UWS
Ripple Current @ Low Frequency 195mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 253.5mA @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial, Can - SMD
Muut nimet 493-9860-2
UWS1H101MCL1GS-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 100µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 100µF Sovellukset High Temperature Reflow