Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UWZ1E151MCL1GS
UWZ1E151MCL1GS
UWZ1E151MCL1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UWZ1E151MCL1GS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UWZ1E151MCL1GS
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 150UF 20% 25V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero UWZ1E151MCL1GS Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 150UF 20% 25V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 25V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Sarja UWZ
Ripple Current @ Low Frequency 140mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 210mA @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio -
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case Radial, Can - SMD
Muut nimet 493-9933-6 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 28 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.394" (10.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 150µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 150µF