Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UWZ1V221MCL1GS
UWZ1V221MCL1GS
UWZ1V221MCL1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UWZ1V221MCL1GS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UWZ1V221MCL1GS
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
12500 pcs25000 pcs50000 pcs
Product parameter
Osa numero UWZ1V221MCL1GS Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Toleranssi 220µF
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja UWZ RoHS-tila Tape & Reel (TR)
Ripple Current - matala taajuus General Purpose ripple Current -
Polarisaatio Radial, Can - SMD Pitch - Liitin 35V
Pakkaus / Case 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Muut nimet 493-9951-2
UWZ1V221MCL1GS-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Lukumäärä Kondensaattorit 190mA
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 31 Weeks Valmistajan osanumero UWZ1V221MCL1GS
Lifetime @ Temp. - impedanssi -
Korkeus - Istuva (Max) 0.394" (10.00mm) Laajennettu kuvaus 220µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance) ±20% Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD
Sovellukset 1000 Hrs @ 105°C