111-014-213L001
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 111-014-213L001 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | 111-014-213L001 |
|---|---|
| Valmistaja | NorComp |
| Kuvaus | CONN SCSI .085" FEMALE PCB 14POS |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 60 pcs | 120 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| 300 pcs | 540 pcs | 1020 pcs | 2520 pcs | ||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 111-014-213L001 | Valmistaja | NorComp |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | CONN SCSI .085" FEMALE PCB 14POS | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 44751 pcs | Tietolomake | 111-yyy-213L001 |
| Kategoria | Liittimet, Liitännät | Tyyppi | SCSI |
| päättyminen | Solder | Sarja | 111 |
| Muut nimet | 1014PFA 111014213L001 |
Rivien | 2 |
| Joitakin paikkoja | 14 | Asennustyyppi | Through Hole |
| Valmistajan toimitusaika | 14 Weeks | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| laippa Ominaisuus | Hollow, Unthreaded | ominaisuudet | Bail Lock |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 14 Position Receptacle Connector SCSI Through Hole Solder | Yhteydenotto Finish Paksuus | Flash |
| Yhteydenotto Finish | Gold | Liitintyyppi | Receptacle |
| liitin Style | Outer Shroud Contacts |
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
111-014-113-001 - valmistajat:
NorComp - Kuvaus:
CONN SCSI .085" MALE PCB 14POS - Varastossa:
- Osa#:
111-014-203L001 - valmistajat:
NorComp - Kuvaus:
CONN SCSI .085" FEMALE PNL 14POS - Varastossa:
111-01621 - valmistajat:
HellermannTyton - Kuvaus:
T250I BLK HIRHSUV TIE 28.7" - Varastossa:
HellermannTyton - Kuvaus:
CABLE TIE TAS120M 270MM BK - Varastossa:
94354
T150M BLK ACETAL TIE 21" - Varastossa:
90199
Altech Corporation - Kuvaus:
PS1813-9-TO180X130X90MM ENCL POL - Varastossa:
CONN SCSI .085" FEMALE PCB 14POS - Varastossa:
T50L NYLON 12 15.35" BLK TIE - Varastossa:
T18R BLUE ETFE TIE - Varastossa:
CONN SCSI .085" MALE PNL 14POS - Varastossa: