Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > 171-025-101L021
171-025-101L021
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 171-025-101L021 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 171-025-101L021
Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
(Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
Product parameter
Osa numero 171-025-101L021 Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 75228 pcs Tietolomake 171-yyy-10yLyy1
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki 20-28 AWG
Voltage Rating - päättyminen Solder Cup
Shell Size, Connector asettelu 3 (DB, B) Kuorimateriaali, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Sarja 171 Pakkaus Tray
Muut nimet 2225MEA Käyttölämpötila -50°C ~ 100°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja 25
Asennustyyppi Panel Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
laippa Ominaisuus Cable Side (4-40) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Nykyinen arvostelu 5A