Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > 171-025-201L001
171-025-201L001
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 171-025-201L001 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 171-025-201L001
Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
(Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
Product parameter
Osa numero 171-025-201L001 Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 73228 pcs Tietolomake 171-yyy-20yLyy1 Drawing~
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki 20-28 AWG
Voltage Rating - päättyminen Solder Cup
Shell Size, Connector asettelu 3 (DB, B) Kuorimateriaali, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Sarja 171 Pakkaus Tray
Muut nimet 225FEA Käyttölämpötila -50°C ~ 100°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja 25
Asennustyyppi Panel Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polybutylene Terephthalate (PBT)
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Nykyinen arvostelu 5A