171-037-101L031
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 171-037-101L031 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | 171-037-101L031 |
|---|---|
| Valmistaja | NorComp |
| Kuvaus | CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 270 pcs | ||||
Product parameter
| Osa numero | 171-037-101L031 | Valmistaja | NorComp |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 57110 pcs | Tietolomake | 171-yyy-10yLyy1 |
| Kategoria | Liittimet, Liitännät | lankatulkki | 20-28 AWG |
| Voltage Rating | - | päättyminen | Solder Cup |
| Sarja | 171 | Pakkaus | Tray |
| Muut nimet | 3237MEA | Käyttölämpötila | -50°C ~ 100°C |
| Rivien | 2 | Joitakin paikkoja | 37 |
| Asennustyyppi | Panel Mount | Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiaali Paloluokitus | UL94 V-0 | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Tulosuoja | - | Kotelon materiaali | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| laippa Ominaisuus | Mating Side (4-40) | ominaisuudet | - |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector | Nykyinen arvostelu | 5A |