171-037-202L021
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 171-037-202L021 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | 171-037-202L021 |
|---|---|
| Valmistaja | NorComp |
| Kuvaus | CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 30 pcs | 60 pcs | 120 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| 270 pcs | 510 pcs | 1020 pcs | 2520 pcs | ||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 171-037-202L021 | Valmistaja | NorComp |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 45819 pcs | Tietolomake | 171-yyy-20yLyy1 Drawing~ |
| Kategoria | Liittimet, Liitännät | lankatulkki | 20-28 AWG |
| Voltage Rating | - | päättyminen | Solder Cup |
| Shell Size, Connector asettelu | 4 (DC, C) | Kuorimateriaali, Finish | Steel, Tin Plated |
| Sarja | 171 | Pakkaus | Tray |
| Muut nimet | 171037202L021 2237FER |
Käyttölämpötila | -50°C ~ 100°C |
| Rivien | 2 | Joitakin paikkoja | 37 |
| Asennustyyppi | Panel Mount | Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiaali Paloluokitus | UL94 V-0 | Valmistajan toimitusaika | 14 Weeks |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant | Tulosuoja | - |
| Kotelon materiaali | Polybutylene Terephthalate (PBT) | laippa Ominaisuus | Cable Side (4-40) |
| ominaisuudet | - | Yksityiskohtainen kuvaus | 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector |
| Nykyinen arvostelu | 5A | Yhteydenotto Tyyppi | Signal |
| Yhteydenotto Material | - | Yhteydenottolomake | Stamped |
| Yhteydenotto Finish Paksuus | Flash | Yhteydenotto Finish | Gold |
| Liitintyyppi | Receptacle, Female Sockets | liitin Style | D-Sub |
| Väri | Black | Backset-välilyönti | - |
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
171-037-212-021 - valmistajat:
NorComp - Kuvaus:
CONN D-SUB RCPT 37P PNL MNT SLDR - Varastossa:
- Osa#:
171-037-212-031 - valmistajat:
NorComp - Kuvaus:
CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT - Varastossa: