172-025-181L001
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 172-025-181L001 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | 172-025-181L001 |
|---|---|
| Valmistaja | NorComp |
| Kuvaus | CONN D-SUB PLUG 25P PNL MNT SLDR |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | Get a quote | ||||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 172-025-181L001 | Valmistaja | NorComp |
|---|---|---|---|
| Määrä saatavilla | 5905 pcs | Tietolomake | 172-yyy-18yLyy1 |
| Kategoria | Liittimet, Liitännät | lankatulkki | - |
| Voltage Rating | - | päättyminen | Solder |
| Sarja | 172, M Series | Pakkaus | Tray |
| Muut nimet | 8625ME | Käyttölämpötila | -50°C ~ 125°C |
| Rivien | 2 | Joitakin paikkoja | 25 |
| Asennustyyppi | Panel Mount, Through Hole | Materiaali Paloluokitus | UL94 V-0 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Contains lead / RoHS non-compliant | Tulosuoja | - |
| ominaisuudet | - | Yksityiskohtainen kuvaus | 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector |
| Nykyinen arvostelu | 5A | Yhteydenotto Tyyppi | Signal |