172-037-281L011
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 172-037-281L011 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | 172-037-281L011 |
|---|---|
| Valmistaja | NorComp |
| Kuvaus | CONN D-SUB RCPT 37P PNL MNT SLDR |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | Get a quote | ||||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 172-037-281L011 | Valmistaja | NorComp |
|---|---|---|---|
| Määrä saatavilla | 5641 pcs | Tietolomake | 172-yyy-28yLyy1 |
| Kategoria | Liittimet, Liitännät | lankatulkki | - |
| Voltage Rating | - | päättyminen | Solder |
| Sarja | 172, M Series | Pakkaus | Tray |
| Muut nimet | 9637FE | Käyttölämpötila | -50°C ~ 125°C |
| Rivien | 2 | Joitakin paikkoja | 37 |
| Asennustyyppi | Panel Mount, Through Hole | Materiaali Paloluokitus | UL94 V-0 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Contains lead / RoHS non-compliant | Tulosuoja | - |
| Kotelon materiaali | Polybutylene Terephthalate (PBT) | laippa Ominaisuus | Board Side (4-40) |
| ominaisuudet | - | Yksityiskohtainen kuvaus | 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector |
| Nykyinen arvostelu | 5A | Yhteydenotto Tyyppi | Signal |