172-E15-101-011
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 172-E15-101-011 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | 172-E15-101-011 |
|---|---|
| Valmistaja | NorComp |
| Kuvaus | CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | Get a quote | ||||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 172-E15-101-011 | Valmistaja | NorComp |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT | Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 5972 pcs | Tietolomake | 172-Eyy-10y-yyy |
| Kategoria | Liittimet, Liitännät | lankatulkki | - |
| Voltage Rating | - | päättyminen | Solder Cup |
| Sarja | 172-E | Pakkaus | - |
| Muut nimet | 33E09M 33E09M-ND 5115ME |
Käyttölämpötila | -50°C ~ 100°C |
| Rivien | 2 | Joitakin paikkoja | 15 |
| Asennustyyppi | Panel Mount | Materiaali Paloluokitus | UL94 V-0 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Contains lead / RoHS non-compliant | Tulosuoja | - |
| Kotelon materiaali | Polybutylene Terephthalate (PBT) | laippa Ominaisuus | Cable Side (4-40) |
| ominaisuudet | - | Yksityiskohtainen kuvaus | 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector |
| Nykyinen arvostelu | 5A | Yhteydenotto Tyyppi | Signal |