Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > 172-E15-201-021
172-E15-201-021
172-E15-201-021
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 172-E15-201-021 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 172-E15-201-021
Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5207 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 172-E15-201-021 Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5207 pcs Tietolomake 172-Eyy-20y-yyy
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Solder Cup
Shell Size, Connector asettelu 2 (DA, A) Kuorimateriaali, Finish Steel, Yellow Chromate Plated
Sarja 172-E Pakkaus -
Muut nimet 43E09F
43E09F-ND
6115FE
Käyttölämpötila -50°C ~ 100°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja 15
Asennustyyppi Panel Mount Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Tulosuoja -
Kotelon materiaali Polybutylene Terephthalate (PBT) laippa Ominaisuus Cable Side (4-40)
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Nykyinen arvostelu 5A Yhteydenotto Tyyppi Signal