172-E15-203R011
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 172-E15-203R011 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | 172-E15-203R011 |
|---|---|
| Valmistaja | NorComp |
| Kuvaus | CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 60 pcs | 120 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| 300 pcs | 540 pcs | 1020 pcs | 2520 pcs | ||
Product parameter
| Osa numero | 172-E15-203R011 | Valmistaja | NorComp |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 43462 pcs | Tietolomake | 172-Eyy-20yRyy1Backshell Reference Guide |
| Kategoria | Liittimet, Liitännät | lankatulkki | 20-26 AWG |
| Voltage Rating | - | päättyminen | Solder Cup |
| Shell Size, Connector asettelu | 2 (DA, A) | Kuorimateriaali, Finish | Steel, Nickel Plated |
| Sarja | 172-E, M Series | Pakkaus | Tray |
| Muut nimet | 172E15203R011 2115FEA |
Käyttölämpötila | -50°C ~ 100°C |
| Rivien | 2 | Joitakin paikkoja | 15 |
| Asennustyyppi | Panel Mount | Kosteuden herkkyys (MSL) | Not Applicable |
| Materiaali Paloluokitus | UL94 V-0 | Valmistajan toimitusaika | 14 Weeks |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant | Tulosuoja | - |
| Kotelon materiaali | Polybutylene Terephthalate (PBT) | laippa Ominaisuus | Cable Side (4-40) |
| ominaisuudet | - | Yksityiskohtainen kuvaus | 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector |
| Nykyinen arvostelu | 5A | Yhteydenotto Tyyppi | Signal |