Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > 172-E25-201R001
172-E25-201R001
172-E25-201R001
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 172-E25-201R001 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 172-E25-201R001
Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5116 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 172-E25-201R001 Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5116 pcs Tietolomake 172-Eyy-20yRyyyBackshell Reference Guide
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki 20-26 AWG
Voltage Rating - päättyminen Solder Cup
Shell Size, Connector asettelu 3 (DB, B) Kuorimateriaali, Finish Steel, Yellow Chromate Plated
Sarja 172-E, M Series Pakkaus Tray
Muut nimet 125FEA Käyttölämpötila -50°C ~ 100°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja 25
Asennustyyppi Panel Mount Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Tulosuoja -
Kotelon materiaali Polybutylene Terephthalate (PBT) laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded)
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Nykyinen arvostelu 5A Yhteydenotto Tyyppi Signal