Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > 172-E37-103R911
172-E37-103R911
172-E37-103R911
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 172-E37-103R911 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 172-E37-103R911
Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs30 pcs60 pcs120 pcs
270 pcs510 pcs1020 pcs2520 pcs
Product parameter
Osa numero 172-E37-103R911 Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 29334 pcs Tietolomake 172-Eyy-10yRyy1Backshell Reference Guide
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki 20-26 AWG
Voltage Rating - päättyminen Solder Cup
Shell Size, Connector asettelu 4 (DC, C) Kuorimateriaali, Finish Steel, Nickel Plated
Sarja 172-E, M Series Pakkaus Tray
Muut nimet 102937MEA
172E37103R911
Käyttölämpötila -50°C ~ 100°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja 37
Asennustyyppi Panel Mount Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Valmistajan toimitusaika 14 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet Board Lock, Grounding Indents Yksityiskohtainen kuvaus 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Nykyinen arvostelu 5A Yhteydenotto Tyyppi Signal