172-E37-201R011
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 172-E37-201R011 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | 172-E37-201R011 |
|---|---|
| Valmistaja | NorComp |
| Kuvaus | CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 50 pcs | 100 pcs | 250 pcs | |||
Product parameter
| Osa numero | 172-E37-201R011 | Valmistaja | NorComp |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT | Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 19108 pcs | Tietolomake | 172-Eyy-20yRyyyBackshell Reference Guide |
| Muut nimet | 5137FEA | Käyttölämpötila | -50°C ~ 100°C |
| Rivien | 2 | Joitakin paikkoja | 37 |
| Asennustyyppi | Panel Mount | Kosteuden herkkyys (MSL) | Not Applicable |
| Tulosuoja | - | Kotelon materiaali | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| laippa Ominaisuus | Cable Side (4-40) | ominaisuudet | - |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector | Nykyinen arvostelu | 5A |