Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > 172-E50-202-031
172-E50-202-031
172-E50-202-031
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 172-E50-202-031 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 172-E50-202-031
Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 10188 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs
Product parameter
Osa numero 172-E50-202-031 Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 10188 pcs Tietolomake 172-Eyy-20y-yyy
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Solder Cup
Shell Size, Connector asettelu 5 (DD, D) Kuorimateriaali, Finish Steel, Tin Plated
Sarja 172-E Pakkaus -
Muut nimet 117E09F
117E09F-ND
4150FE
Käyttölämpötila -50°C ~ 100°C
Rivien 3 Joitakin paikkoja 50
Asennustyyppi Panel Mount Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polybutylene Terephthalate (PBT)
laippa Ominaisuus Mating Side (4-40) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Nykyinen arvostelu 5A