Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > 173-E15-113R141
173-E15-113R141
173-E15-113R141
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 173-E15-113R141 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 173-E15-113R141
Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs28 pcs56 pcs112 pcs
252 pcs504 pcs1008 pcs2520 pcs
Product parameter
Osa numero 173-E15-113R141 Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 25800 pcs Tietolomake Backshell Reference Guide173-Eyy-11yRyy1
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Solder
Shell Size, Connector asettelu 2 (DA, A) Kuorimateriaali, Finish Steel, Nickel Plated
Sarja 173-E, M Series Pakkaus Tray
Muut nimet 173-115MEA
173E15113R141
Käyttölämpötila -50°C ~ 100°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja 15
Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polyamide (PA6T), Nylon 6T
Yksityiskohtainen kuvaus 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Nykyinen arvostelu 5A
Yhteydenotto Tyyppi Signal Yhteydenotto Material Brass
Yhteydenottolomake Machined Yhteydenotto Finish Paksuus Flash
Yhteydenotto Finish Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
liitin Style D-Sub Väri White
Backset-välilyönti 0.283" (7.20mm)