Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > 173-E25-113R141
173-E25-113R141
173-E25-113R141
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 173-E25-113R141 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 173-E25-113R141
Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs20 pcs40 pcs60 pcs
100 pcs260 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero 173-E25-113R141 Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 17887 pcs Tietolomake Backshell Reference Guide173-Eyy-11yRyy1
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Solder
Shell Size, Connector asettelu 3 (DB, B) Kuorimateriaali, Finish Steel, Nickel Plated
Sarja 173-E, M Series Pakkaus Tray
Muut nimet 173-125MEA
173E25113R141
Käyttölämpötila -50°C ~ 100°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja 25
Yksityiskohtainen kuvaus 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Nykyinen arvostelu 5A
Yhteydenotto Tyyppi Signal Yhteydenotto Material Brass
Yhteydenottolomake Machined Yhteydenotto Finish Paksuus Flash
Yhteydenotto Finish Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
liitin Style D-Sub Väri White
Backset-välilyönti 0.283" (7.20mm)