173-E50-213R461
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 173-E50-213R461 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | 173-E50-213R461 |
|---|---|
| Valmistaja | NorComp |
| Kuvaus | CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SLDR |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
Product parameter
| Osa numero | 173-E50-213R461 | Valmistaja | NorComp |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SLDR | Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 7585 pcs | Tietolomake | 173-Exx-21xRxx1 Drawing |
| Kategoria | Liittimet, Liitännät | lankatulkki | - |
| Voltage Rating | - | päättyminen | Solder |
| Shell Size, Connector asettelu | 5 (DD, D) | Kuorimateriaali, Finish | Steel, Nickel Plated |
| Sarja | 173-E, M Series | Pakkaus | Tray |
| Muut nimet | 173-E50-213R461-ND NOR1846 Q8279395 |
Käyttölämpötila | -50°C ~ 100°C |
| Rivien | 3 | Joitakin paikkoja | 50 |
| Materiaali Paloluokitus | UL94 V-0 | Valmistajan toimitusaika | 14 Weeks |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Contains lead / RoHS non-compliant | Tulosuoja | - |
| Kotelon materiaali | Polyamide (PA6T), Nylon 6T | laippa Ominaisuus | Housing/Shell (4-40) |
| ominaisuudet | Board Lock, Mounting Brackets | Yksityiskohtainen kuvaus | 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector |
| Nykyinen arvostelu | 5A | Yhteydenotto Tyyppi | Signal |
| Yhteydenotto Material | Brass | Yhteydenottolomake | Machined |
| Yhteydenotto Finish Paksuus | Flash | Yhteydenotto Finish | Gold |
| Liitintyyppi | Receptacle, Female Sockets | liitin Style | D-Sub |
| Väri | White | Backset-välilyönti | 0.283" (7.20mm) |