Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > 174-037-212R141
174-037-212R141
174-037-212R141
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 174-037-212R141 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 174-037-212R141
Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs
Product parameter
Osa numero 174-037-212R141 Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 7043 pcs Tietolomake 174-yyy-212Ryy1
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Solder
Shell Size, Connector asettelu 4 (DC, C) Kuorimateriaali, Finish Steel, Tin Plated
Sarja 174, M Series Pakkaus Tray
Muut nimet 174-137FA Käyttölämpötila -50°C ~ 100°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja 37
Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet Mounting Brackets Yksityiskohtainen kuvaus 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Nykyinen arvostelu 5A Yhteydenotto Tyyppi Signal
Yhteydenotto Material Brass Yhteydenottolomake Machined
Yhteydenotto Finish Paksuus Flash Yhteydenotto Finish Gold
Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets liitin Style D-Sub
Väri Beige Backset-välilyönti 0.370" (9.40mm)