174-E37-113R461
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 174-E37-113R461 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | 174-E37-113R461 |
|---|---|
| Valmistaja | NorComp |
| Kuvaus | CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SLDR |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 40 pcs | 80 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 120 pcs | 280 pcs | 520 pcs | 1000 pcs | ||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 174-E37-113R461 | Valmistaja | NorComp |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SLDR | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 15224 pcs | Tietolomake | 174-Eyy-11yR001 |
| Kategoria | Liittimet, Liitännät | lankatulkki | - |
| Voltage Rating | - | päättyminen | Solder |
| Shell Size, Connector asettelu | 4 (DC, C) | Kuorimateriaali, Finish | Steel, Nickel Plated |
| Sarja | 174-E, M Series | Pakkaus | Tray |
| Muut nimet | NOR1853 | Käyttölämpötila | -50°C ~ 100°C |
| Rivien | 2 | Joitakin paikkoja | 37 |
| Materiaali Paloluokitus | UL94 V-0 | Valmistajan toimitusaika | 14 Weeks |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant | Tulosuoja | - |
| Kotelon materiaali | Polyamide (PA6T), Nylon 6T | laippa Ominaisuus | Housing/Shell (4-40) |
| ominaisuudet | Board Lock, Grounding Indents, Mounting Brackets | Yksityiskohtainen kuvaus | 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector |
| Nykyinen arvostelu | 5A | Yhteydenotto Tyyppi | Signal |
| Yhteydenotto Material | Brass | Yhteydenottolomake | Machined |
| Yhteydenotto Finish Paksuus | Flash | Yhteydenotto Finish | Gold |
| Liitintyyppi | Plug, Male Pins | liitin Style | D-Sub |
| Väri | White | Backset-välilyönti | 0.370" (9.40mm) |