Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > 177-015-210-S71
177-015-210-S71
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 177-015-210-S71 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 177-015-210-S71
Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5749 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 177-015-210-S71 Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5749 pcs Tietolomake 177-yyy-21y-yy1
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Solder
Shell Size, Connector asettelu 2 (DA, A) Kuorimateriaali, Finish -
Sarja 177 Pakkaus -
Muut nimet 177015210S71 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja 15
Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Tulosuoja -
Kotelon materiaali Polyester, Glass Filled laippa Ominaisuus Housing/Shell (4-40)
ominaisuudet Board Lock Yksityiskohtainen kuvaus 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Nykyinen arvostelu 5A Yhteydenotto Tyyppi Signal
Yhteydenotto Material Phosphor Bronze Yhteydenottolomake -
Yhteydenotto Finish Paksuus Flash Yhteydenotto Finish Gold
Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets liitin Style D-Sub
Väri Black Backset-välilyönti 0.590" (14.99mm)