Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > 178-H15-513R497
178-H15-513R497
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 178-H15-513R497 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 178-H15-513R497
Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB RCPT/RCPT 15/15POS RA
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs45 pcs90 pcs
135 pcs270 pcs540 pcs1035 pcs
Product parameter
Osa numero 178-H15-513R497 Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB RCPT/RCPT 15/15POS RA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 22414 pcs Tietolomake 178-H15-513R497 Drawing
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Solder
Sarja 178 Pakkaus Tray
Muut nimet NOR1832 Käyttölämpötila -55°C ~ 85°C
Rivien 3, 3 Joitakin paikkoja 15, 15
Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole, Right Angle Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Valmistajan toimitusaika 14 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
Kotelon materiaali Polyamide (PA9T), Nylon 9T laippa Ominaisuus Housing/Shell (4-40)
ominaisuudet Board Lock, Grounding Indents, Mounting Brackets, Shielded Yksityiskohtainen kuvaus 15, 15 Position D-Sub - Stacked Plug, Male Pins Connector
Nykyinen arvostelu 3A Yhteydenotto Tyyppi Signal
Yhteydenotto Material Copper Alloy Yhteydenottolomake Stamped
Yhteydenotto Finish Paksuus Flash Yhteydenotto Finish Gold
Liitintyyppi Plug, Male Pins liitin Style D-Sub - Stacked
Väri Black Backset-välilyönti 0.350" (8.89mm)