Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > 179-015-513R671
179-015-513R671
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 179-015-513R671 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 179-015-513R671
Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SLDR
(Yhdysvaltain dollareina)
252 pcs
Product parameter
Osa numero 179-015-513R671 Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SLDR Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 17059 pcs Tietolomake 179-yyy-513R671
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Solder
Shell Size, Connector asettelu 2 (DA, A); 2 (DA, A) Kuorimateriaali, Finish Steel, Nickel Plated
Sarja 179 Pakkaus Tray
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Rivien 2, 2
Joitakin paikkoja 15, 15 Asennustyyppi Board Edge, Through Hole, Right Angle
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Valmistajan toimitusaika 14 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
Kotelon materiaali Polyamide (PA9T), Nylon 9T laippa Ominaisuus Mating Side, Female Screwlock (4-40)
ominaisuudet Board Lock, Shielded Yksityiskohtainen kuvaus 15, 15 Position D-Sub - Stacked Receptacle, Female Sockets Connector
Nykyinen arvostelu 5A Yhteydenotto Tyyppi Signal
Yhteydenotto Material Brass Yhteydenottolomake Stamped
Yhteydenotto Finish Paksuus Flash Yhteydenotto Finish Gold
Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets liitin Style D-Sub - Stacked
Väri Black Backset-välilyönti 0.318" (8.08mm)