Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > 179-037-313R481
179-037-313R481
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 179-037-313R481 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 179-037-313R481
Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB PLUG/RCPT 37POS R/A
(Yhdysvaltain dollareina)
240 pcs
Product parameter
Osa numero 179-037-313R481 Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB PLUG/RCPT 37POS R/A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 10803 pcs Tietolomake 179-yyy-313R481
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Solder
Shell Size, Connector asettelu 4 (DC, C); 4 (DC, C) Kuorimateriaali, Finish Steel, Nickel Plated
Sarja 179 Pakkaus Tray
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Rivien 2, 2
Joitakin paikkoja 37, 37 Asennustyyppi Board Edge, Through Hole, Right Angle
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Valmistajan toimitusaika 14 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
Kotelon materiaali Polyamide (PA9T), Nylon 9T laippa Ominaisuus Mating Side, Female Screwlock (4-40)
ominaisuudet Grounding Indents, Shielded Yksityiskohtainen kuvaus 37, 37 Position D-Sub - Stacked Plug, Male Pins; Receptacle, Female Sockets Connector
Nykyinen arvostelu 5A Yhteydenotto Tyyppi Signal
Yhteydenotto Material Brass Yhteydenottolomake Stamped
Yhteydenotto Finish Paksuus Flash Yhteydenotto Finish Gold
Liitintyyppi Plug, Male Pins; Receptacle, Female Sockets liitin Style D-Sub - Stacked
Väri Black Backset-välilyönti 0.318" (8.08mm)