Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > 180-026-103L011
180-026-103L011
180-026-103L011
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 180-026-103L011 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 180-026-103L011
Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs60 pcs
120 pcs300 pcs540 pcs1020 pcs
Product parameter
Osa numero 180-026-103L011 Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 21646 pcs Tietolomake 180-yyy-10yLyy1Backshell Reference Guide
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Solder Cup
Shell Size, Connector asettelu 2 (DA, A) High Density Kuorimateriaali, Finish Steel, Nickel Plated
Sarja 180 Pakkaus Tray
Muut nimet 180026103L011
4826ME
Käyttölämpötila -50°C ~ 100°C
Rivien 3 Joitakin paikkoja 26
Asennustyyppi Panel Mount Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Valmistajan toimitusaika 14 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
Kotelon materiaali Polybutylene Terephthalate (PBT) laippa Ominaisuus Cable Side (4-40)
ominaisuudet Grounding Indents, Shielded Yksityiskohtainen kuvaus 26 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
Nykyinen arvostelu 5A Yhteydenotto Tyyppi Signal