Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > 180-062-113R001
180-062-113R001
180-062-113R001
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 180-062-113R001 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 180-062-113R001
Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB HD PLUG 62POS PNL MNT
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs40 pcs80 pcs
120 pcs280 pcs520 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero 180-062-113R001 Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB HD PLUG 62POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 20638 pcs Tietolomake 180-yyy-113Ryy1Backshell Reference Guide
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Solder
Shell Size, Connector asettelu 4 (DC, C) High Density Kuorimateriaali, Finish Steel, Nickel Plated
Sarja 180 Pakkaus Tray
Muut nimet 180-62ME
180062113R001
Käyttölämpötila -50°C ~ 100°C
Rivien 3 Joitakin paikkoja 62
Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Valmistajan toimitusaika 14 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
Kotelon materiaali Polybutylene Terephthalate (PBT) laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded)
ominaisuudet Grounding Indents, Shielded Yksityiskohtainen kuvaus 62 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
Nykyinen arvostelu 3A Yhteydenotto Tyyppi Signal