Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > 180-062-203L031
180-062-203L031
180-062-203L031
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 180-062-203L031 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 180-062-203L031
Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB HD RCPT 62POS PNL MNT
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs30 pcs60 pcs
120 pcs270 pcs510 pcs1020 pcs
Product parameter
Osa numero 180-062-203L031 Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB HD RCPT 62POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 15309 pcs Tietolomake 180-yyy-20yLyy1Backshell Reference Guide
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Solder Cup
Shell Size, Connector asettelu 4 (DC, C) High Density Kuorimateriaali, Finish Steel, Nickel Plated
Sarja 180 Pakkaus Tray
Muut nimet 180062203L031
6862FE
Käyttölämpötila -50°C ~ 100°C
Rivien 3 Joitakin paikkoja 62
Asennustyyppi Panel Mount Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Valmistajan toimitusaika 14 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
Kotelon materiaali Polybutylene Terephthalate (PBT) laippa Ominaisuus Mating Side (4-40)
ominaisuudet Shielded Yksityiskohtainen kuvaus 62 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Nykyinen arvostelu 5A Yhteydenotto Tyyppi Signal