Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > 180-078-213R001
180-078-213R001
180-078-213R001
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 180-078-213R001 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 180-078-213R001
Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB HD RCPT 78POS PNL MNT
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero 180-078-213R001 Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB HD RCPT 78POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 14190 pcs Tietolomake 180-yyy-213Ryy1Backshell Reference Guide
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Solder
Shell Size, Connector asettelu 5 (DD, D) High Density Kuorimateriaali, Finish Steel, Nickel Plated
Sarja 180 Pakkaus Tray
Muut nimet 180-78FE
180078213R001
Käyttölämpötila -50°C ~ 100°C
Rivien 4 Joitakin paikkoja 78
Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Valmistajan toimitusaika 14 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
Kotelon materiaali Polybutylene Terephthalate (PBT) laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded)
ominaisuudet Shielded Yksityiskohtainen kuvaus 78 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Nykyinen arvostelu 3A Yhteydenotto Tyyppi Signal