Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > 183-037-213R161
183-037-213R161
183-037-213R161
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 183-037-213R161 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 183-037-213R161
Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
(Yhdysvaltain dollareina)
520 pcs
Product parameter
Osa numero 183-037-213R161 Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 20791 pcs Tietolomake 183-yyy-213Ryy1Backshell Reference Guide
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Solder
Shell Size, Connector asettelu 4 (DC, C) Kuorimateriaali, Finish Steel, Nickel Plated
Sarja 183 Pakkaus Tray
Muut nimet 183-737FE
183037213R161
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja 37
Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polyamide (PA9T), Nylon 9T
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet Ground Strap
Yksityiskohtainen kuvaus 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Nykyinen arvostelu 5A
Yhteydenotto Tyyppi Signal Yhteydenotto Material Brass
Yhteydenottolomake - Yhteydenotto Finish Paksuus Flash
Yhteydenotto Finish Gold Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets
liitin Style D-Sub Väri Black
Backset-välilyönti 0.590" (14.99mm)