Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > 184-037-193L021
184-037-193L021
184-037-193L021
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 184-037-193L021 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 184-037-193L021
Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN DSUB PLUG 37POS PNL MNT IDC
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 184-037-193L021 Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN DSUB PLUG 37POS PNL MNT IDC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4370 pcs Tietolomake 184-yyy-193Lyy1Backshell Reference Guide
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki 26-28 AWG, Stranded
Voltage Rating - päättyminen IDC, Ribbon Cable
Shell Size, Connector asettelu 4 (DC, C) Kuorimateriaali, Finish Steel, Nickel Plated
Sarja 184 Pakkaus Tray
Käyttölämpötila -50°C ~ 105°C Rivien 2
Joitakin paikkoja 37 Asennustyyppi Panel Mount
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polybutylene Terephthalate (PBT)
laippa Ominaisuus Cable Side (4-40) ominaisuudet Feed Through, Grounding Indents
Yksityiskohtainen kuvaus 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Nykyinen arvostelu 1A