Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > 186-037-192L001
186-037-192L001
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 186-037-192L001 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 186-037-192L001
Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN DSUB PLUG 37POS PNL MNT IDC
(Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
Product parameter
Osa numero 186-037-192L001 Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN DSUB PLUG 37POS PNL MNT IDC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 13292 pcs Tietolomake 186-yyy-192L551
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki 26-28 AWG, Stranded
Voltage Rating - päättyminen IDC, Ribbon Cable
Shell Size, Connector asettelu 4 (DC, C) Kuorimateriaali, Finish Steel, Tin Plated
Sarja 186 Pakkaus Tray
Käyttölämpötila -55°C ~ 100°C Rivien 2
Joitakin paikkoja 37 Asennustyyppi Panel Mount
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Valmistajan toimitusaika 14 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
Kotelon materiaali Polybutylene Terephthalate (PBT) laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded)
ominaisuudet Feed Through, Grounding Indents, Strain Relief Yksityiskohtainen kuvaus 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Nykyinen arvostelu 1A Yhteydenotto Tyyppi Signal
Yhteydenotto Material Brass Yhteydenottolomake -
Yhteydenotto Finish Paksuus Flash Yhteydenotto Finish Gold
Liitintyyppi Plug, Male Pins liitin Style D-Sub
Väri - Backset-välilyönti -
Liittyvät tuotteet
1860000-1 Image
1860 Image
  • Osa#:1860
  • valmistajat:Adafruit
  • Kuvaus:15MM SLIDE RAILING PLATFORM