191-015-213L551
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 191-015-213L551 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | 191-015-213L551 |
|---|---|
| Valmistaja | NorComp |
| Kuvaus | CONN D-SUB RCPT 15P PNL MNT SLDR |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 70 pcs | ||||
Product parameter
| Osa numero | 191-015-213L551 | Valmistaja | NorComp |
|---|---|---|---|
| Määrä saatavilla | 43175 pcs | Tietolomake | 191-yyy-213LyyyBackshell Reference Guide |
| Kategoria | Liittimet, Liitännät | lankatulkki | - |
| Voltage Rating | - | päättyminen | Solder |
| Shell Size, Connector asettelu | 2 (DA, A) | Kuorimateriaali, Finish | Steel, Nickel Plated |
| Sarja | 191 | Pakkaus | Tray |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C | Rivien | 2 |
| Joitakin paikkoja | 15 | Asennustyyppi | Panel Mount, Through Hole |
| Materiaali Paloluokitus | UL94 V-0 | Valmistajan toimitusaika | 14 Weeks |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant | Tulosuoja | - |
| Kotelon materiaali | Polyester Thermoplastic | laippa Ominaisuus | Housing/Shell (4-40) |
| ominaisuudet | Shielded | Yksityiskohtainen kuvaus | 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector |
| Nykyinen arvostelu | 5A | Yhteydenotto Tyyppi | Signal |