191-037-213L571
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 191-037-213L571 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | 191-037-213L571 |
|---|---|
| Valmistaja | NorComp |
| Kuvaus | CONN D-SUB RCPT 37P PNL MNT SLDR |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 191-037-213L571 | Valmistaja | NorComp |
|---|---|---|---|
| Määrä saatavilla | 35772 pcs | Tietolomake | 191-yyy-213LyyyBackshell Reference Guide |
| Kategoria | Liittimet, Liitännät | lankatulkki | - |
| Voltage Rating | - | päättyminen | Solder |
| Shell Size, Connector asettelu | 4 (DC, C) | Kuorimateriaali, Finish | Steel, Nickel Plated |
| Sarja | 191 | Pakkaus | Tray |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C | Rivien | 2 |
| Joitakin paikkoja | 37 | Asennustyyppi | Panel Mount, Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | Not Applicable | Materiaali Paloluokitus | UL94 V-0 |
| Valmistajan toimitusaika | 14 Weeks | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Tulosuoja | - | Kotelon materiaali | Polyester Thermoplastic |
| laippa Ominaisuus | Mating Side, Female Screwlock (4-40) | ominaisuudet | Board Lock, Shielded |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector | Nykyinen arvostelu | 5A |