Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > 192-015-213R531
192-015-213R531
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 192-015-213R531 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 192-015-213R531
Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
(Yhdysvaltain dollareina)
70 pcs
Product parameter
Osa numero 192-015-213R531 Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 36336 pcs Tietolomake 192-yyy-213Ryy1Backshell Reference Guide
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Solder
Shell Size, Connector asettelu 2 (DA, A) Kuorimateriaali, Finish Steel, Nickel Plated
Sarja 192 Pakkaus Tray
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Rivien 2
Joitakin paikkoja 15 Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Valmistajan toimitusaika 14 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
Kotelon materiaali Polyamide (PA9T), Nylon 9T laippa Ominaisuus Housing/Shell (4-40)
ominaisuudet Board Lock, Shielded Yksityiskohtainen kuvaus 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Nykyinen arvostelu 5A Yhteydenotto Tyyppi Signal
Yhteydenotto Material Brass Yhteydenottolomake Stamped
Yhteydenotto Finish Paksuus Flash Yhteydenotto Finish Gold
Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets liitin Style D-Sub
Väri Black Backset-välilyönti 0.370" (9.40mm)