Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > 194-062-213L561
194-062-213L561
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 194-062-213L561 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 194-062-213L561
Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN DSUB HD RCPT 62POS R/A SLDR
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero 194-062-213L561 Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN DSUB HD RCPT 62POS R/A SLDR Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 12108 pcs Tietolomake Backshell Reference Guide194-yyy-213Lyy1
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Solder
Shell Size, Connector asettelu 4 (DC, C) High Density Kuorimateriaali, Finish Steel, Nickel Plated
Sarja 194 Pakkaus Tray
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Rivien 3
Joitakin paikkoja 62 Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Valmistajan toimitusaika 14 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet Board Lock, Shielded Yksityiskohtainen kuvaus 62 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Nykyinen arvostelu 2A Yhteydenotto Tyyppi Signal
Yhteydenotto Material Phosphor Bronze Yhteydenottolomake -
Yhteydenotto Finish Paksuus Flash Yhteydenotto Finish Gold
Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets liitin Style D-Sub, High Density
Väri Black Backset-välilyönti 0.350" (8.89mm)