Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > 195-026-213L001
195-026-213L001
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 195-026-213L001 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 195-026-213L001
Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT
(Yhdysvaltain dollareina)
70 pcs
Product parameter
Osa numero 195-026-213L001 Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 24895 pcs Tietolomake 195-yyy-213Lyy1Backshell Reference Guide
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Solder
Shell Size, Connector asettelu 2 (DA, A) High Density Kuorimateriaali, Finish Steel, Nickel Plated
Sarja 195 Pakkaus Tray
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Rivien 3
Joitakin paikkoja 26 Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Valmistajan toimitusaika 14 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
Kotelon materiaali Polybutylene Terephthalate (PBT) laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded)
ominaisuudet Shielded Yksityiskohtainen kuvaus 26 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Nykyinen arvostelu 2A Yhteydenotto Tyyppi Signal