Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > 197-044-113L001
197-044-113L001
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 197-044-113L001 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 197-044-113L001
Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT
(Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
Product parameter
Osa numero 197-044-113L001 Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 17429 pcs Tietolomake 197-yyy-113Lyy1Backshell Reference Guide
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Solder
Shell Size, Connector asettelu 3 (DB, B) High Density Kuorimateriaali, Finish Steel, Nickel Plated
Sarja 197, M Series Pakkaus Tray
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Rivien 3
Joitakin paikkoja 44 Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Valmistajan toimitusaika 14 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
Kotelon materiaali Polybutylene Terephthalate (PBT) laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded)
ominaisuudet Grounding Indents, Shielded Yksityiskohtainen kuvaus 44 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
Nykyinen arvostelu 2A Yhteydenotto Tyyppi Signal