Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > 200-015-213L569
200-015-213L569
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 200-015-213L569 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 200-015-213L569
Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN DSUB HD RCPT 15POS R/A SLDR
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs300 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero 200-015-213L569 Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN DSUB HD RCPT 15POS R/A SLDR Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 23337 pcs Tietolomake 200-015-213Lyyy Drawing
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating 250V päättyminen Solder
Shell Size, Connector asettelu 1 (DE, E) High Density Kuorimateriaali, Finish Steel, Nickel Plated
Sarja 200 Pakkaus -
Muut nimet NOR1734 Käyttölämpötila -55°C ~ 85°C
Rivien 3 Joitakin paikkoja 15
Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole, Right Angle Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Valmistajan toimitusaika 14 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet Board Lock Yksityiskohtainen kuvaus 15 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Nykyinen arvostelu 3A Yhteydenotto Tyyppi Signal
Yhteydenotto Material Brass Yhteydenottolomake -
Yhteydenotto Finish Paksuus 30.0µin (0.76µm) Yhteydenotto Finish Gold
Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets liitin Style D-Sub, High Density
Väri Black Backset-välilyönti -
Liittyvät tuotteet
200 Image
200-00250-00 Image
200-015-213L537 Image
200-015-263R001 Image
  • Osa#:200-1150-00
  • valmistajat:EAO
  • Kuvaus:LENS D18 BLUE OPAQUE
  • Varastossa:42044
  • Osa#:200-1220-00
  • valmistajat:EAO
  • Kuvaus:LENS D18 RED TRANSPARENT
  • Varastossa:39435
  • Kuvaus:LENS D18 LIGHT YELLOW OPAQUE
  • Kuvaus:LENS D18 GREEN OPAQUE
  • Kuvaus:LENS D18 ORANGE OPAQUE
  • Kuvaus:FRONT BEZEL 24X24 BLACK WITH ANT
  • Kuvaus:LENS D18 RED OPAQUE
200 Image
  • Osa#:200
  • valmistajat:Adafruit
  • Kuvaus:MEDIUM 6V 2W SOLAR PANEL - 2.0 W