2063-12-01RP2
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 2063-12-01RP2 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 2063-12-01RP2
Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN RCPT 2MM STR SGL 12POS 15AU
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 2063-12-01RP2 Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN RCPT 2MM STR SGL 12POS 15AU Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4503 pcs Tietolomake 206x-xx-01RPx
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Tyyli -
Sarja 2063 Riviväli - Mating -
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Pakkaus Bulk
Muut nimet 2063S-12E Käyttölämpötila -
Rivien 1 Joitakin paikkoja Loaded All
Joitakin paikkoja 12 Asennustyyppi Through Hole
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Paritetuille pinoaminen Heights -
Eristyskorkeus 0.177" (4.50mm) Eristysväri Black
Tulosuoja - ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus 12 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
Nykyinen arvostelu - Yhteydenotto Tyyppi Female Socket
Ota yhteys muotoon Square Yhteydenotto Material Phosphor Bronze
Yhteyden pituus - Post 0.118" (3.00mm) Yhteyden viimeistelypaksuus - Post -