2163-26-02-P2
2163-26-02-P2
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 2163-26-02-P2 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 2163-26-02-P2
Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN HDR 2MM MALE 1ROW RA 26POS
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5346 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 2163-26-02-P2 Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN HDR 2MM MALE 1ROW RA 26POS Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5346 pcs Tietolomake 216x-xx-02-Px
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Tyyli Board to Board or Cable
peittänyt Unshrouded Sarja 2163
Riviväli - Mating - Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Pakkaus Bulk Yleinen kosketuspituus -
Muut nimet 2163R-26 Käyttölämpötila -
Rivien 1 Joitakin paikkoja Loaded All
Joitakin paikkoja 26 Asennustyyppi Through Hole, Right Angle
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Paritetuille pinoaminen Heights -
Eristyskorkeus 0.059" (1.50mm) Eristysväri Black
Tulosuoja - ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus Connector Header Through Hole, Right Angle 26 position 0.079" (2.00mm)
Nykyinen arvostelu - Yhteydenotto Tyyppi Male Pin
Ota yhteys muotoon Square Yhteydenotto Material Phosphor Bronze
Yhteyden pituus - Post 0.118" (3.00mm) Kontaktin pituus - Mating 0.152" (3.86mm)