Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > 772-E15-203R001
772-E15-203R001
772-E15-203R001
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 772-E15-203R001 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 772-E15-203R001
Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero 772-E15-203R001 Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 19207 pcs Tietolomake Seal-D® Brochure772-Exx-20xRxx1
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki 20-26 AWG
Voltage Rating - päättyminen Solder Cup
Shell Size, Connector asettelu 2 (DA, A) Kuorimateriaali, Finish Steel, Nickel Plated
Sarja Seal-D 772-E Pakkaus Tray
Muut nimet 772E15203R001
NOR1004
Käyttölämpötila -50°C ~ 100°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja 15
Asennustyyppi Panel Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Valmistajan toimitusaika 14 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja IP67 - Dust Tight, Waterproof
Kotelon materiaali Polybutylene Terephthalate (PBT) laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded)
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Nykyinen arvostelu 5A Yhteydenotto Tyyppi Signal