Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > 774-E25-213R141
774-E25-213R141
774-E25-213R141
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 774-E25-213R141 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 774-E25-213R141
Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
(Yhdysvaltain dollareina)
20 pcs
Product parameter
Osa numero 774-E25-213R141 Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5348 pcs Tietolomake Seal-D® Brochure774-Ezz-213Rzz1 Drawing
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Solder
Shell Size, Connector asettelu 3 (DB, B) Kuorimateriaali, Finish Steel, Nickel Plated
Sarja Seal-D 774-E Pakkaus Tray
Muut nimet 774E25213R141
NOR1180
Käyttölämpötila -50°C ~ 100°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja 25
Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole, Right Angle Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Valmistajan toimitusaika 14 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja IP67 - Dust Tight, Waterproof
Kotelon materiaali Polyamide (PA6T), Nylon 6T laippa Ominaisuus Mating Side, Female Screwlock (4-40)
ominaisuudet Mounting Brackets Yksityiskohtainen kuvaus 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Nykyinen arvostelu 5A Yhteydenotto Tyyppi Signal
Yhteydenotto Material Brass Yhteydenottolomake Machined
Yhteydenotto Finish Paksuus Flash Yhteydenotto Finish Gold
Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets liitin Style D-Sub
Väri White Backset-välilyönti 0.370" (9.40mm)