Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > 822B026-273L001
822B026-273L001
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 822B026-273L001 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 822B026-273L001
Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN RCPT FMALE 26POS SOLDER CUP
(Yhdysvaltain dollareina)
18 pcs
Product parameter
Osa numero 822B026-273L001 Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN RCPT FMALE 26POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1311 pcs Tietolomake 822Byyy-273Lyy1 Drawing
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating 315V
päättyminen Solder Cup suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert -
Shell-materiaali Brass Shell Finish Nickel
Sarja QUIK-LOQ™ 822B Pakkaus Tray
Suuntautuminen Keyed Käyttölämpötila -40°C ~ 200°C
Joitakin paikkoja 26 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus - Valmistajan toimitusaika 14 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lisää materiaali Polyphenylene Sulfide (PPS)
Tulosuoja IP50 - Dust Protected ominaisuudet Backshell, Strain Relief
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Nykyinen arvostelu 2A Yhteydenotto Material Copper Alloy
Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 7.00µin (0.178µm) Yhteys Maali - Mating Gold
Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets Väri Black, Silver
kaapeli Opening 0.366" ~ 0.402" (9.30mm ~ 10.20mm) Takalasin materiaali, pinnoitus Brass, Chrome